KartPlast
kartplast_bas
Sık Kullanılanlara Ekle

KartPlast

KartPlast

OTEL BİLEKLİK

PLASTİK JETON

Bileklik Kolbandı

Bileklik İmalatı

Otel Kartları

Konser Kolbandı

Silikon Bileklik

Boyun Askı İpi

Müşteri Kartları

Kart Yazıcılar

Puan Kartı

İndirim Kartı

Scracth Kartları

ID Kimlik Kartları

Smart Kartları

Promosyon Kartları

Tanıtım Kartıları

Ribonlar

Hasta kartı

YAKA KARTI

Yaka Askı İpi

Plastik Kart

KartPlast
KartPlast
KartPlast

KartPlast

 

 

Whatsapp'dan Teklif al Telefon ile Teklif al Mail ile Teklif al
 
    Turkish English German Arabic
    Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
    Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
KartPlast KartPlast KartPlast
KartPlast KartPlast
KartPlast KartPlast
KartPlast KartPlast
Üye Onay
kullanıcı adı
parola

onayla

KartPlast KartPlast
KartPlast KartPlast Online Teklif Alma KartPlast
 

İndirim Kartı

İndirim Kartı, Plastik kart ve Müşteri Sadakat  Projelerinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Müşterinin ne zaman ne istediğini bilen, anlayan ve bunun üzerine müşterinin beklentilerini karşılayan firmalar rekabetçi ortamda her zaman bir adım öndedir. Müşteri İndirim Kartı Müşterilerin firmaya sadakatini artırmaya yarar.

Şimdilerde  müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamak ticari hayatta en önemli kriter haline gelmiştir. İşte biz de tam bu noktadan yola çıkarak siz değerli müşterilerimiz için çok özel çözümler üretiyoruz.

Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için meydana getirdiğimiz indirim kartı sistemi ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz.

İşletmenize özel müşteri kart tasarımını hazırlıyor böylelikle işletmenizin kartına sahip olan müşterinin sizin için ayrıcalıklı bir müşteri olduğunu hissettiriyoruz. Cüzdanında veya çantasında taşıdığı özel indirim kartları ile her zaman işletmenizi hatırlatıyor ve o müşterinin alışverişlerinde sizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Kurduğumuz puan sistemi yazılımı ve donanım sistemi ile siz de müşterilerinizi daha iyi tanıyor, hangi müşterinin işletmenizden ne kadar alışveriş yaptığını görebiliyor, müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça puan kazanmalarını sağlıyor, hatta her müşteriye özel indirim oranları ve puan kazanma oranları belirleyebiliyorsunuz. Vip, satndar normal müşteri tanımı yapabiliyorsunuz.

İndirim kartı sayesinde müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman avantaj kazanıyorlar. Sahip oldukları indirim veya puan kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebiliyorsunuz. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre kategorize edebiliyor ve ister tüm müşterilerinize isterseniz de yalnızca belli bir kategorideki müşterilerinize toplu e-mail veya toplu sms yolu ile kampanyalarınızdan veya duyurularınızdan haberdar edebiliyorsunuz. Aynı zamanda her müşteri için özel günler (doğumgünü, evlilik yıldönümü vs.) kaydedip, bu özel günlerde onlara sms veya email yolu ile tebrik veya davet gönderebiliyorsunuz. İndirim kartı sistemimiz aynı zamanda puan kart sistemi olarakta kullanılabilmektedir.

Müşteri İndirim Kartı sistemi ile bir adım öne geçmek amacını sadece çok büyük firmaların gerçekleştirebileceği dev yatırımlar gerektiren projeler olmaktan çıkarıp küçük ve orta boy işletmelerinde gerçekleştirebileceği bir sistem haline dönüştürdük. Artık her işletmenin bir indirim kartı projesi olabilecek biz burdayız burda olmaya devam edeceğiz.

Her türlü ihtiyacınızda danışma hattımızı arayabilirsiniz.0212 324 65 95

İndirim Kartı, Müşeri ile şirket arasında ( anahtar görevi yapar. ) önemli bir bağdır. Her müşteri çok daha özeldir ve özel olduğunu hissettiği projeler geliştirilir. Müşteri indirim kartlarının amaca uygun kullanılması için uygun bir yazılım ile birlikte devreye alınmasını öneriyoruz,

İndirim kartı yazılımları,  müşteri davranışlarını, müşteri alışveriş harketlerini tutan ve değişik raporlama kabiliyeti ile işletmelere  değişik kampanyalar için yol gösterici olmalıdır.

İndirim Kartları
indirim kartı
müşteri indirim karti

Plastik Kart Yazıcı  |  Ana sayfa

BU GRUPDAKİ DİĞER YAZILAR

KartPlast İndirim Kartı
Online teklif almak için tıklayınız
Facebook da Paylaş Paylaş